Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Projekty

Projekt Slow Food Central Europe 

Jedenáct partnerů z pěti členských zemí EU (Itálie, Chorvatska, České republiky, Maďarska a Polska) se zapojilo do projektu s názvem Slow Food Central Europe, jež byl finančně podpořen z program Interreg Central Europe.

Nový projekt se zaměří na zvýšení schopností místních činitelů přidávat hodnotu k nehmotnému dědictví jídla při současné integraci hospodářské, ekologické a sociální udržitelnosti.

Projekt Slow Food Central Europe prověří inovativní řešení propagace gastronomického dědictví ve veřejném prostředí pěti měst: Benátek (Itálie), Dubrovníku (Chorvatsko), Krakova (Polsko), Brna (Česká republikaa Kecskemétu (Maďarsko).

Trvání projektu: 1.6.2017 - 31.5.2020

Partneři projektu Slow Food Central Europe jsou:

Aktuality

Fotky z akcí

Mezinárodní akce