Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Zapojte se

Přidejte se k nám

Světové hnutí Slow Food se skládá z jednotlivých místních sdružení, která se nazývají konvivia. Ta sdružují lidi se zájmem o poctivě vyráběné jídlo, o cesty, kterými se dostává na náš stůl a způsoby, jakým je vyráběno. Lidi, kterým není lhostejné regionální i národní kulinární dědictví a tradice. 
Konvivia šíří filosofii Slow Food a proměňují ji ve skutečnost. Každé z nich pořádá nejrůznější akce - ochutnávky, návštěvy producentů a zemědělských farem, konference a filmová představení, vzdělávací kurzy pro děti i dospělé, farmářské trhy... Společně se dělí o radost z jídla, poznávání místních produktů a jejich výrobců. Hnutí Slow Food dnes tvoří 1 300 konvivií na celém světě.

Staňte se členy - Slow Food začíná u každého z nás. V našich srdcích, myslích a žaludcích. Vzkvétá díky nadšení členů místních poboček - konvivií…


Aktuality

Fotky z akcí

Mezinárodní akce