Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Zapojte se do katalogu farmářů a výrobců potravin jižní Moravy

autor: Tom Václavík | dne: 24.12.2018

Centrála cestovního ruchu – jižní Morava, z.s.p.o. se SlowFood Brno připravuje v rámci projektu Slow Food – Central Europe online a tištěný katalog farmářů a řemeslníků, kteří produkují kvalitní zemědělské produkty a tradiční potraviny na území Jižní Moravy. 

V katalogu budou uvedeny kontakty na dodavatele a přehled jeho nabídky produktů. Díky katalogu budou moci kuchaři v gastronomických provozech a v provozech veřejného stravování vybírat dodavatele produktů na přípravu pokrmů a pomohou tak zachovávat gastronomické dědictví regionu Brna a jižní Moravy. Producenti budou prezentováni v online katalogu na webových stránkách www.ochutnejtemoravu.eu a v tištěné verzi katalogu.

Podmínky pro zařazení do katalogu

 • Jste zemědělec nebo malý a středně velký potravinářský podnik, tj. subjekt s počtem maximálně 250 zaměstnanců.
 • Máte sídlo a provozovnu v Jihomoravském kraji.
 • Jste schopen zajistit dodávku svých produktů a výrobků do gastronomických provozů a provozů veřejného stravování (školy, nemocnice, domovy seniorů apod.) v Brně.
 • Vaše produkty a/nebo výrobky splňují tato kritéria:
  • minimálně 70% podíl surovin původu z Jihomoravského kraje,
  • potravinářský výrobek byl vyroben v regionu Jihomoravského kraje,
  • jsou výjimečné svou tradiční recepturou typickou pro Jihomoravský kraj, originálním výrobním postupem, tradičním způsobem hospodaření nebo použitou regionální surovinou,
 • Do stanoveného termínu vyjádříte zájem o zařazení.

Pro deset zemědělců či výrobců potravin, splňujících výše uvedená kritéria, nabízíme vytvoření krátkého (do 3 minut) video medailonku, který budu součástí prezentace v online katalogu.

Pokud splňujete předepsané podmínky a máte zájem o zařazení do katalogu, vyjádřete svůj zájem nejpozději do 30.3.2019 na e-mail adresu tom@slowfoodbrno.cz. Výroba video medailonku bude nabídnuta prvním deseti zájemcům, splňujícím kritéria výše. V případě dotazů se prosím obraťte e-mailem na tom@slowfoodbrno.cz.

 

Aktuality

Fotky z akcí

Mezinárodní akce