Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

V Brně otevřel prodejna kvalitních potravin My Food Market

autor: Tom Václavík | dne: 14.06.2013

Degustace čokolády, vín, poctivých klobásek a sýrů, kávy či sladkostí od brněnské pekařky provázely slavnostní otevření naší prodejny MY FOOD MARKET. 

Brňané mohou nyní nakoupit kvalitní čerstvé potraviny z Česka i zahraničí v prodejně umístěné nedaleko obchodního centra Vaňkovka. „Lidé se stále více zajímají o původ potravin. Proto jsme požádali vybrané dodavatele, aby oni sami našim zákazníkům v rámci Opening party představili své produkty“, říká spoluzakladatel MY FOOD MARKET Luděk Chini.

My_Food_Market_01.jpgPotraviny prezentuje vyškolený personál, prodejna má minimalistický design od italského architekta a rozumné ceny. „Rádi bychom, aby se lidé v naší prodejně cítili příjemně. Proto se u nás mohou zákazníci posadit, dát si kávu, popovídat si s našimi řezníky, nechat si poradit od zkušeného personálu nebo si jen v klidu promyslet svůj nákup“, vysvětluje Luděk Chini. Spoluzakladatelé konceptu věří, že si prodejna své klienty v Brně najde, a že časem počet prodejen v České republice rozšíří.

My_Food_Market_04.jpgProdejna kvalitních potravin MY FOOD MARKET je novým konceptem prodeje potravin na českém trhu. Je koncipován jako obchod určený pro týdenní nákup čerstvých, zejména sezónních potravin od lokálních, ale i zahraničních dodavatelů. Luděk Chini, spoluzakladatel MY FOOD MARKET říká: „Nebyli jsme spokojeni s kvalitou zboží, servisem ani atmosférou českých prodejen. Proto jsme vytvořili MY FOOD MARKET. Prodejnu, ve které budou lidé nakupovat s chutí. Přejeme si, aby se u nás stal každý nákup nevšedním zážitkem.“ První obchod je otevřen od května 2013 v Brně v těsné blízkosti obchodního centra Vaňkovka.

My_Food_Market_06.jpgMY FOOD MARKET má vlastní řeznictví, které zaujme moderně pojatým chladicím boxem. V nabídce řeznictví je pouze maso z ekologických či faremních chovů. „Osobně jsem vybral a navštívil všechny dodavatele masa a masných výrobků. Víme přesně kde a v jakém prostředí vyrůstala zvířata, jejichž maso v našem řeznictví nabízíme,“ říká Antonín Carda, řezník prodejny MY FOOD MARKET.

My_Food_Market_02.jpgNa ploše necelých 250 m2 zákazníci najdou v kategorii čerstvého zboží kvalitní kváskové pečivo, čerstvé ovoce a zeleninu či mléčné výrobky od lokálních dodavatelů. V sortimentu sýrů, masných výrobků, nealko nápojů či vín jsou zařazeny i výrobky zahraniční provenience. „Jak hledáme kvalitu? Věříme v poctivou práci malých producentů, které jejich práce baví a na jejich výrobcích je to znát. Jsme ale také zvědaví, co umí sousedé za hranicemi. Chceme ochutnávat a porovnávat. Proto zákazníci v naší nabídce najdou také výrobky z Itálie, Francie, Rakouska či Německa,“ říká Luděk Chini. 


 

Aktuality

Fotky z akcí

Mezinárodní akce