Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Slow Food Youth Network v České republice se rozrůstá

autor: Tom Václavík | dne: 03.04.2013

Slow Food Youth Network je síť skupin aktivních mladých lidí, kterým není jedno jaká budoucnost čeká zemědělství, výrobu potravin i naše každodenní stravování.

První místní skupina byla v České republice založena v Mikulově po úspěšné prezentaci naší republiky na Salone del Gusto a Terra Madre 2012, kde proběhla informační jednání s kolegy z holandské skupiny SFYN. V současné době se tvoří další skupina mladých lidí nadšených pro myšlenku Slow Food Youth Network v Praze a díky tomu bylo možné uspořádat v průběhu programu letošní exkurze studentů Univerzity gastronomických věd příjemné společné setkání s čilou a užitečnou výměnou informací o aktivitách a možnostech této sítě. 

Informace o aktivitách Slow Food Youth Network CZ nyní najdete i na Facebooku: moravská skupina, pražská skupina, a brzy i na stránkách www.sfyn.cz .


 

Aktuality

Fotky z akcí

Mezinárodní akce