Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Nové Sklizeno-foodie market v Brně otevřeno

autor: Tom Václavík | dne: 23.06.2013

V pořadí páté Sklizeno bylo otevřeno v úplném centru Brna v Josefské ulici, hned naproti schodům u hotelu Grand a novému OC Letmo.

Tam, kde se pořádaly farmářské trhy, jak ukazuje fotografie ze 30. let minulého století, otevíráme náš "trh" kvalitních potravin lokálních i zahraničních. Jsme v místě, kde si své nákupy možná pamatují ještě vaše babičky a prababičky a my chceme na tuhle tradici navázat.

Nakupovat tu můžete v dosud největší brněnské prodejně Sklizeno na dvou stech čtverečních metrech, v nabídce najdete všechny oblíbené výrobky, které znáte z ostatních prodejen a k tomu mnoho dalších, jak českých, tak zahraničních. Nabídka foodie marketů je totiž oproti české farmářské linii bohatší o evropské regionální lahůdky, jak už jsme avizovali. 
Na nákup se budete moci posílit dobrou kávou z brněnské pražírny Luccocafe, panini a wrapy od Giraffy, které vám obsluha ráda na místě zapeče. Takže pokud chodíte Josefskou do práce, můžete si cestu "ochutit". 

Novinky ve Sklizenu v Josefské můžete jako obvykle sledovat i na Facebooku prodejny.


 

Aktuality

Fotky z akcí

Mezinárodní akce