Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Jak daleko má Brno k vínu? Odpověď dá festival Víno z blízka.

autor: Tom Václavík | dne: 05.11.2013

Již příští týden, 8. listopadu 2013, odstartuje pod názvem VÍNO Z BLÍZKA druhý ročník festivalu moravských vín v Brně.

Organizátoři z Nadace Partnerství tím volně navazují na již tradiční letní festival Jídlo z blízka. Ve vybraných restauracích, vinárnách a historických sklepech Brna nabídne v rámci festivalu 25 špičkových vinařství z blízkých vinařských obcí více jak 250 moravských vín. Každý vinař bude svá vína prezentovat v jedné restauraci či vinárně. 

Přehledný program festivalu:

8. 11. – 6. 12.: Měsíc  jídla a vína z blízka

Vychutnejte si jídla snoubená s víny festivalových vinařů ve vybraných restauracích.

7. 12.: Velká degustační sobota (10 – 22 hod.)

Projděte si se skleničkou v ruce předvánoční centrum Brna a navštivte 25 sklepů, restaurací a vináren, kde si vychutnáte více jak 250 vzorků vín z blízka. Těšit se můžete na bohatý doprovodný gastronomický, vinařský a kulturní program.

8. 12.: Předvánoční vinný trh (9 – 15 hod.)

Nakupte vína všech festivalových vinařů za ceny ze dvora a v dárkovém vánočním balení na jednom místě – v atriu Fakulty sociálních studií MU.

Další informace najdete na oficiálním webu www.vinozblizka.cz
 

Aktuality

Fotky z akcí

Mezinárodní akce