Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Dvojnásobný bonus s Vínem z blízka

autor: Tom Václavík | dne: 09.06.2014

Pokud máte rádi nejen jídlo, ale i Víno z blízka, máme pro vás dvě dobré zprávy:

Ke čtyřem červencovým večerům s Vínem z blízka, které jsou součástí festivalu Jídlo z blízka, si můžete přidat dalších šest! Celkem na 10 degustačních večerech od 29.5. až do 11.9. se postupně představí vinaři z 10 nejvýznamnějších vinařských obcí. Jedinečná prohlídka současného vinařství jižní Moravy tak zahrne 80 vinařů a 600 vín. Informace, vstupenky i permanentky na tento seriál jsou na www.vinozblizka.cz

Každý, kdo si zakoupí menu festivalu Jídlo z blízka, získává automaticky zdarma jednu vstupenku na zimní část festivalu Víno z blízka. Již potřetí od 6.12. do 7.12. 2014 proběhne sobotní degustační prohlídka a nedělní trh vínem v historických brněnských sklepeních. Vstupenku zdarma získáte při zakoupení druhé vstupenky a použití dárkového kódu, který obdržíte e-mailem na adresu registrovanou rezervačním systémem festivalu Jídlo z blízka.

 

Aktuality

Fotky z akcí

Mezinárodní akce